O nas

 Pizzeria- Pub Soprano to od 2009 r. klimatyczne miejsce spotkań pachnące doskonałą, gorącą pizzą. Wyłącznie najlepsze, świeże składniki, włoskie pomidory, prawdziwa mozzarella, pyszne sałatki i orzeźwiające napoje - drinki, lemoniady oraz złote napoje z pianką. Naszą misją już od początku powstania lokalu było rozpieszczać klienta produktami o jak najwyższej jakości dlatego wiele produktów jest importowanych bezpośrednio z Włoch a Polscy producenci są poddawani rygorystycznym procedurom badania jakości. Dzięki temu, że wkładamy całe serce w przygotowywanie naszych dań dla Państwa bardzo cieszą nas pozytywne opinie klientów. To dla Was ciągle się rozwijamy i wspólnie z Wami chcemy podróżować przez świat doznań kulinarnych.

 Nasza kuchnia to połączenie kuchni Włoskiej z Amerykańską a wystrój naszych lokali nawiązuje do kultowych filmów mafijnych. Nasze lokalne pełne są zdjęć, pistoletów oraz innych przedmiotów, które na pewno widziałeś w takich filmach jak Ojciec Chrzestny, Chłopcy z ferajny, Człowiek z blizną, Zakazane imperium.
Troszkę o gadżetach z naszych lokali:Na ścianie w lokalu poświęconej kultowemu filmowi GODFATHER znajdziesz oryginalną replikę pistoletu maszynowego THOMPSON M1928 z charakterystycznym bębnowym magazynkiem. Ten pistolet zna każdy fan filmów gangsterskich. To właśnie z tej broni został rozstrzelany syn Vita Corleone.

 Pistolet maszynowy Thompson, znany także jako Tommy gun – amerykański pistolet maszynowy produkowany przez firmę Auto-Ordnance, rozsławiony w czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych, kiedy bardzo często "występował" w filmach jako broń zarówno gangsterów jak i policji. Szczególnie popularny wśród żołnierzy USA podczas II wojny światowej.

 W Stanach Zjednoczonych Thompson był początkowo używany przez siły porządkowe, przede wszystkim przez FBI aż do 1976, kiedy został wycofany ze służby. Wszystkie Thompsony będące własnością rządu amerykańskiego zostały zniszczone z wyjątkiem kilku egzemplarzy muzealnych.
Obecnie oryginalny i sprawny model z 1928 kosztuje około 15.000 dolarów. Łącznie wyprodukowano około 1,7 mln sztuk tej broni, z czego 1 387 134 egzemplarzy uproszczonego modelu M1 używanego w czasie II wojny światowej."

 Na ścianie wisi również druga broń związana z tym filmem.Jest to Colt 1911 z którego usiłowano zastrzelić samego Dona.

 Na ścianach dodatkowo obrazy i zdjęcia z najlepszych ujęć filmowych, w tym zdjęcie z którego spogląda na naszych klientów sam DON CORLEONE.

Zapraszamy Pizzeria-Pub Soprano!